Oblíbené reality na českém trhu s nemovitostmi
Vyhledávání:

800 737 313 info@oblibenereality.cz

Pronájem restaurace 480 m2, REZERVOVÁNO

Pronájem restaurace 480 m2 Pronájem restaurace 480 m2
Pronájem restaurace 480 m2 Pronájem restaurace 480 m2
Pronájem restaurace 480 m2 Pronájem restaurace 480 m2
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Pronájem restaurace 480 m2, REZERVOVÁNO

Pronájem restauračního komplexu - 480 m2, s tradicí od roku 1897, který se člení na dvě restaurace o kapacitách 70 a 40 míst, zastřešenou zahradu o kapacitě 60 míst s vlastním výčepem + sociálním zařízením a předzahrádku o kapacitě 30 míst. Restaurace jsou vzájemně propojitelné, ale mohou fungovat i samostatně. Restaurace disponují každá vlastním vstupem do prostoru, barem a sociálním zázemím, svojí velkou kapacitou a možností živé hudby je vhodná pro firemní večírky, svatební hostiny, narozeninové oslavy atd. Není zde možnost zavést asijskou kuchyň. Restaurace je největší v dané lokalitě, má možnost využívání velké parkovací plochy, nachází se na velmi zajímavém a frekventovaném místě plném lukrativních firem a kanceláří. V blízkosti je nádraží ČD, zastávka MHD a tím i garance návštěvnosti nejen stálých klientů. Restaurační komplex je podsklepený - velký suchý sklep, dále zázemí pro zaměstnance, úklidová místnost, suchý sklad, kancelář cca 10m², pokoj cca 10m²a privátní sprchový kout. Restaurace jsou vzájemně propojitelné, ale mohou fungovat i samostatně. Restaurace je kompletně zařízená - schopná okamžitého provozu. Kuchyň nabízí toto vybavení: vzduchotechnika, konvektomat, hodomat, robot Alba Hořovice, kontaktní gril, fritézy, velkokapacitní plynové čtyř hořákové sporáky s troubou 90x90, velkokapacitní dvou hořákové plynové stoličky 2ks, lednice skříňové 5ks, lednice malá - příruční, mrazáky velké pultové 3ks, mrazák šest šuplíků, mrazák pultový - příruční, stoly nerez 2ks, nářezák, řeznický špalek, mikrovlnné trouby...atd. V restauracích je rozveden pokladní systém Awis- 3x počítačové připojení, 2x kasa + 3x tiskárna, kamerový systém -4kamery se zpětným chodem a alarm. Nájemné za celý komplex včetně zahrady a předzahrádky činí 45.000,- Kč měsíčně. Náklady na elektřinu a plyn celkově cca 24.000,- Kč měsíčně, poplatky za stočné činí cca 1.500,- Kč měsíčně, vodné se neplatí, je zde vlastní studna. Za vybavení a přenechání restaurace je žádané odstupné. Návratnost odstupného cca za jeden rok. Nejsou zde žádné závazky k dodavatelům.
Přenechání restaurace je možné ihned, z rodinných důvodů. Smlouva na 5 let. Pro více informací mě kontaktujte.

Zobrazit více Skrýt popis

Podobné nabídky

Pronájem

Nezařízený byt P6 Dejvice

Nezařízený byt P6 Dejvice

Lokalita: Praha
Typ: Byty
Detail 29 000 / měsíc

Pronájem

Pronájem kancelář, Poděbrady, ul. Kozinova

Pronájem kancelář, Poděbrady, ul. Kozinova

Lokalita: Poděbrady
Typ: Komerční prostory
Detail 6 500 / měsíc

Pronájem

Pronájem kanceláře v Poděbradech o výměře 30m2

Pronájem kanceláře v Poděbradech o výměře 30m2

Lokalita: Poděbrady
Typ: Komerční prostory
Detail 13 000 / měsíc

Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Infolinka

733 612 622,
800 737 313

info@oblibenereality.cz

G - Mimořádně nehospodárná

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Rychle a profesionálně vykoupíme vaší nemovitost. Pomůžeme při exekucích. Oddlužujeme a konsolidujeme. Zachraňujeme domovy.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ
ZLEVŇUJEME HYPOTÉKY

Již více jak 2.500 lidem​ jsme ušetřili přes 270 mil. korun. Jsme jedničkou ve zlevňování hypoték. Ušetříme váš čas a peníze.

NEJLEVNĚJŠÍ HYPOTÉKA
POMŮŽEME VÁM. S JISTOTOU.

Naše celoživotní know-how ve vašich službách. Za uplynulých 10 let jsme pomohli více jak 50.000 klientům. Spolehněte se na náš kvalitní servis. Jsme tady pro vás.

JAK PRODAT NEMOVITOST?